Aktualności Społeczniaka | Archiwum newsów

Kolejny udany wyjazd edukacyjny za nami.

15.11.2017 łączona grupa gimnazjalno-licealna z klasą 7 SP pojechała do Torunia.

// więcej >

Światowy Tygodzień Przedsiębiorczości w Społeczniaku

W dniach 13-19 listopada 2017 roku młodzież naszej szkoły bierze udział w dziesiątym jubileuszowym Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, obchodzonym jednocześnie w 160 krajach świata.

// więcej >

Słodkości na Dzień Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości Społeczniak zaprosił młodzież człuchowskich szkół do wzięcia udziału w konkursie na wypieki związane z tym szczególnym dniem.

// więcej >

Wąsy Piłsudskiego pasują każdemu!

Radosną tradycję obchodów Święta Niepodległości wprowadził Społeczniak już kilka lat temu.

// więcej >

Archiwum newsów

icon-adjust Ważne strony

Strony naszych przedsięwzięć.

Nasze projekty

Tu są moje korzenie II

Projekt Tu są moje korzenie II – Człuchów w średniowiecznej odsłonie realizowany jest przez Samodzielne Koło Terenowe Społecznego Towarzystwa Oświatowego nr 131 w Człuchowie w Zespole Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego w Człuchowie w terminie od 01.09.2016 r. do 30.11.2016 r.

// Więcej >

Tu są moje korzenie

Projekt "Tu są moje korzenie" realizowany jest przez Samodzielne Koło Terenowe Społecznego Towarzystwa Oświatowego nr 131 w Człuchowie w Zespole Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego w Człuchowie w terminie od 01.06.2015 r. do 30.11.2015 r. dzięki dofinansowaniu ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Debrznie.

// Więcej >

Bądźmy skrzydlaci

Projekt „Bądźmy skrzydlaci” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizacja działań projektowych odbywa się w terminie od 03.03.2014 do 30.06.2015 w Zespole Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Człuchowie. Celem głównym projektu jest zapewnienie 60 uczennicom i 62 uczniom Społeczniaka wysokiej jakości i skuteczności nauczania poprzez organizację różnych form wsparcia.

// Więcej >

Nasze jezioro - nasza sprawa

Projekt "Nasze jezioro - nasza sprawa" - dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku - został zrealizowany przez uczniów Społecznego Gimnazjum im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego w Człuchowie (od kwietnia do grudnia 2011 roku). Druga edycja projektu "Nasze jezioro - nasza sprawa" realizowana była w 2012 roku.

// Więcej >