Plan zajęć pozalekcyjnych i konsultacji


Plan obowiązuje: od 05.04.2018

L.p. Prowadzący Zajęcia Terminarz
1. Krzysztof Kadowski Konsultacje wtorek 13.10- 14.00
ECDL wtorek 15.00-15.45
Kółko informatyczne wtorek 14.10-14.55
Robotyka środa 15.00-16.45
2.

ks. Formela Grzegorz

Konsultacje

po ustaleniu z zainteresowanymi

Przygot. do konkursów wg planu
3.

Bouriaoua Teresa

język francuski

środa 13.20, 14.10

czwratek 14.10

piątek 8.15

4.

Dąbrowski Lech

Przygot. do konkursów wtorek 14.05
5.

Dąbrowski Sławomir

Konsultacje

1-szy wtorek m-ca: 15.30

6.

Kreft Agnieszka

Konsultacje poniedziałek 14.40
7.

Kamińska Ewa

Konsultacje

poniedziałek 14.00

j. angielski

poniedziałek: 7.30

8.

Kurowska Aleksandra

konsultacje

środa 14.10

kółko geograficzne

wtorek 14.10

9.

Maciejewski Krzysztof

konsultacje

piątek 14.45 (siatkówka)

sobota 9.00 (basen)

gimnastyka

piłka nożna/koszykówka

tenis

poniedziałek 14.30

poniedziałek 15.45

poniedziałek 17.00

10.

Majoch Aneta

Konsultacje

środa 8.00

zajęcia wyrównawcze

 z matematyki:

wtorek 14.00

11.

Michałek Barbara

Konsultacje

poniedziałek 14.00

przygot. do konkursu 

biologicznego

poniedziałek 12.15
12.

Łakomski Tomasz

konsultacje

wtorek 14.00-14.45

kółko j.angielskiego

 wtorek 14.45 - 15.30
13.

Manenok Olga

Konsultacje

środa: 14.00

Nauka poloneza wg. planu
14.

Mrozik Aldona

Konsultacje

czwartek 7.40

środa 14.50

zajęcia wyrównawcze

 wtorek, środa 14.50
15.

Nita Aleksandra

Konsulatacje czwartek 7.40
16.

Podgórska Mirosława

Konsultacje

czwartek 14.00

3aG – przygotowanie do 

egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek 9.15
17.

Polak Gabriela

Konsultacje wtorek 14.00
18.

Spieszna Anna

Konsultacje

czwartek 14.00 

(co drugi tydz.)

zaj. dodatkowe

czwartek 14.00
19.

Staszczyk Małgorzata

Konsultacje

czwartek 7.30 – 8.15

20.

Szymańska Dagmara

Konsultacje

wtorek 13.20

przygotowanie do matury

wtorek 13.20
21.

Tarachowicz Ludwik

Konsultacje

środa 13.00 – 14.00

przygotowanie do 

matury i konkursów

środa 14.00 – 15.00
22.

Witkowska Natalia

Konsultacje

czwartek 8.00

przygotowanie 

do matury

czwartek 8.15 – 9.40
23.

Kordykiewicz Maria

Konsultacje

codziennie 7.30 – 8.00

zaj. wyrównawcze

poniedziałek i środa 7.30 – 8.10
24.

Sosnowska Bogumiła

Konsulatcje

środa 7.40

24. RecCiborowska Hanna język hiszpański piatek: 12.30, 13.15, 14.00, 14.40